0212 502 74 05 | 0212 677 38 57 yapaneltv@gmail.com

Sony Yetkili Servisi

Elektronik aletler ve makineler alanında en başarılı üretimleri ile günümüzde en çok tercih edilen firma Sony'dir. Köklü geçmişi ile yıllardır en güvenilir hizmeti sunan Sony, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sürekli ürün yelpazesini genişletmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, garanti sağladığı ürünleri için Türkiye'nin her yerine servislerini kurmaktadır.

Uzun yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden olan Yapanel Sony Yetkili Servisi, güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla yanınızda olmaktadır. İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, Sony marka tüm cihazlarını büyük bir özen göstererek ele almakta ve yapmış olduğu titiz işçiliğiyle, kaliteden ödün vermemektedir. Firmamız; televizyon, lcd tv, led tv, plazma tv, projeksiyon tv, müzik seti, kamera...vb cihazlarınızın tamirini yapmaktadır. Son teknolojik cihazlar da dahil olmak üzere tüm Sony cihazlarınızın tamirini gerçekleştiren Yapanel Sony Yetkili Servisi, elektronik mesleğinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve ekibini son derece uzman kişilerden oluşturmaktadır.

Yapanel Sony Yetkili Servisi, bulunduğu her yerde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vererek, tüm cihazlarındaki sıkıntılarınızı gidermek için büyük bir özveri ile, haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Gerekli tüm donanımlarla ve uzman kadrosu ile sizlerin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır.